Архів рубрики 'Заговори'

Змови на любов

Змова : “Ляжу я, (ім’я легіня), помолившись, піду благословясь, з хати дверима, з двору комірами, в чисто поле, подивлюся і подивлюся під східну сторону; під східною стороною стоїть є три печі. Піч медна, піч железна, піч кирпічна.
Як вони розпалилися, розпалилися від неба до землі, розпалюються небо і земля і весь підвсесвіт, так би розпалювало у (ім’я дівчини) до (ім’я легіня) легеня і печінка, і кров гарячу, не можна б їй ні жити, ні бути, ні пити, ні є, ні спати, ні лежати, все на розумі мене тримати. Не договорили, переговорені, простріляєте, мої слова, більше востраго ножа і рисячого кігтя тугу напустити, присушити дів”.

Змови на любов →


Як вимовляти змови

За старих часів рано вранці натщесерце виходили у відкрите поле, умивалися уранішньою росою або джерельною водою, кланялися до землі на всі чотири сторони світла, поверталися обличчям на схід до висхідного сонця, хрестилися і вимовляли спеціальну молитву, а потім змовні слова.

Ці народні традиції залишилися і до цього дня. Змови краще вимовляти на уранішній зорі, можна в приміщенні, бажано біля відкритого вікна, що виходить на схід. Якщо конструкція будинку не відповідає цим вимогам, то людина, що вимовляє змову, повинна дивитися на схід, а приміщення, в якому він знаходиться, – провітрюватися.

Змови, які вимовляються вдень, повинні бути завжди направлені у бік сонця; увечері – на захід до сонця, що заходить. Їх необхідно вимовляти голосно (якщо ви одні) мул тихо, пошепки, але обов’язково з проникливим відчуттям, виразно, неспішно, не бгаючи слів і не запинаючись.

Як вимовляти змови →


Наука про змови

Часто в наукових публікаціях використовуються терміни: “хвилева теорія миру”, “квантова теорія”. Що це таке? І як це бабусі за допомогою “хвилевої теорії будові миру” можуть “заговорювати” дитині грижу?

Експериментально доведене: генетична молекула залишає інформаційно-енергетичний слід. Сильний і визначений.

Наука про змови →


Змови в магічній традиції

Первісні люди в давнину цілком завісилі від стану природи, що оточує їх. Вони обожнювали всі природні стихії, вважаючи їх одушевленими і розумними, і поклонялися їм. Люди вірили, що за допомогою певних заклинань, “заповідних” слів і дій можна володіти світлими і темними істотами, що панували над ними.
Вважаючи те, що все оточує живим, людина, наприклад, в тіні своїм бачив щось живе, як би частина самого себе; так само він дивився на своє зображення і навіть на ім’я.

.

На думку язичників, такі явища як дощ, град, блискавка, грім, урагани, землетруси відбуваються не сам по собі, а нісполани тим або іншим божеством, керівником цими стихіями. Вони поклонялися Сонцю, Місяцю, зіркам, духам лісів, морів, річок, гір і т.п.

Ми знаємо, що наші предки слов’яни в давнину теж були язичниками і вірили тим же божествам. Більше тисячі років пройшла з тих пір, як слов’яни за прикладом свого князя св. Володимира прийняли християнство, і ніхто тепер не назве себе язичником, а тим часом в людях до цих пір збереглася віра в існування русалок, лісовиків, домовиків, відьом, чаклунів, знахарів, в таємничу силу змов.

Змови в магічній традиції →


Змова на всі випадки життя

Змови від нечистої сили

1) Змова від диявола
Отєїде, Дияволові, від храму і від будинку цього, від дверей і від всіх чотирьох кутів. Немає тобі, дияволові, частини і участі, місця і спокою, тут хрест Господній, Матерь Христова, Пресвята Богородиця, святий Петро, святі євангелісти: Іоанн, Лука, Марк, Матвій, св. Архангел Михайло, Гаврило, Рафаїл, Уриїл, Угасиіл, Егудіїл, Верахаїл.
Сили небесния ліковствуют, тут святі Херувими і Серафими, святий Михайло нині по всехй вселенния, по них же полиці тримає святий Петро, палицю тримаючи, тут Різдво Передвісника, тут тобі, діаволе, немає частини і участі, місця і спокою, не роби капості, діаволе, всьому місцю і будинку, і людині, і худобі, і всім рабам Божіїм, біжи звідси в пекло непроглядний, де твій справжній притулок, і тамо та знаходься.
Слово моє міцне, яко камінь, амінь, амінь, амінь.

.

2) Змова в захист від нечистої сили або диявола
Наговорити на віск або приклеїти до хреста від своїх ворогів
Знаменуйся, раб Божий (ім’я), хрестом животворящим – одесную і ошую, спереду і ззаду. Краст на мені, рабі Божієм (ім’я) хрест переді мною, хрест за мною, хрест – диявола і всі вороги победіша. Та бежат бесове, вся сила вражія від мене, раба Божія (ім’я), відевшу, яко блискавку – хресну силу поаляющую.
Поблизу мене Христос і вся сила небесна: Михайло, Гаврило, Уриїл і Рафаїл, архангели і ангели, почала, власті, престоли. Госоподні сили і непорушно страшні серафими, і святії Ангели-хранителі, зраджені мені на дотримання душі і тілу моєму від святаго хрещення. А далеко від мене з своєю темнообразною силою стоїть, і зі всім человеки прогнаний бисть, третю стамі шестідесятью ангели стали Божії.
Молитов ради Пречистия Твоєя Матері, Госоподі Ісусові Хрісте, Синові Божий, помилуй мя грешнаго, раба Твого (ім’я) – завжди і нині, і вічно, і у віка століть, амінь.

Змова на всі випадки життя →